UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay

Centralne Biuro Śledcze Policji opublikowało zdjęcia członków siatki pedofilskiej, którzy działali w na terenie niemal całej Polski, a także w Holandii oraz Norwegii. Dzięki publikacji ich wizerunków śledczy mają nadzieję na odnalezienie ich ofiar. 

Za zgodą sądu, policjanci opublikowali zdjęcia dziewięciu pedofilów, którzy zajmowali się produkcją i rozprowadzaniem pornografii dziecięcej w internecie. Śledczy chcą w ten sposób dotrzeć do poszkodowanych dzieci.

W sumie zatrzymano 15 mężczyzn (w tym jednego niepełnoletniego) w ramach dwuletniego śledztwa, podczas którego policjanci zajmujący się cyberprzestępczością ustalili powiązania 750 osób, które mogły wymieniać się treściami pedofilskimi.

Wszystkim grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Poniżej publikujemy zdjęcia członków siatki pedofilskiej. Z CBPŚ w tej sprawie można się skontaktować dzwoniąc pod numer (61) 841 54 50 lub zgłaszać się osobiście do siedziby przy ul. Kochanowskiego 3 w Poznaniu.

fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp
fot. cbsp

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: cbsp

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRadny PSL uderzył leżącego dziennikarza Polsatu kijem. „W*pierdalaj k*rwa!” (video)
Następny artykułNiesiołowski chwali PiS. „Odważna i racjonalna decyzja”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również