UDOSTĘPNIJ
fot. facebook

Arnold Schwarzenegger podobnie jak wielu innych użytkowników Facebooka zmienił swój awatar na tęczowy by wyrazić poparcie dla legalnych związków homoseksualnych w Stanach Zjednoczonych. Sieć podbija jednak odpowiedź aktora na uwagi niezadowolonego z tego faktu Polaka.

Administracja portalu społecznościowego postanowiła przyłączyć się do świętowania legalizacji małżeństw homoseksualnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych i umożliwiła swoim użytkownikom zmianę swoich awatarów na fotografie w kolorach tęczy.

Jedną z osób, które wzięły udział w facebookowym świętowaniu legalizacji małżeństw homoseksualnych jest Arnold Schwarzenegger.

Na zmianę profilowego zdjęcia przez aktora zareagował negatywnie jeden z naszych rodaków, który napisał na profilu aktora: „Co jest z tobą nie tak, Arni? Muszę cię odlajkować”.

Polak nie musiał długo czekać na odpowiedź, która brzmiała „Hasta la vista” (hiszp. do zobaczenia). Riposta aktora rozgrzała internet do czerwoności.

fot. facebook
fot. facebook

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMentalny Rów Mariański
Następny artykułPiS mogło wiedzieć o nagraniach przed aferą taśmową
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również