UDOSTĘPNIJ

Polska policja poinformowała, że nasz rodak trafił na listę najbadziej poszukiwanych przestępców w Europie. Polak trafił do niechlubnego spisu Europolu „most wanted„.

Grzegorz Zgrzebienicki jest pierwszy na liście eumostwanted.eu. 29-latka oskarżono o brutalne morderstwo, którego dokonał w Świebodzicach. Zgrzebienicki postanowił nie czekać na wyrok i uciekł. Obecnie jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania.

Zgrzebienickiego szukają funkcjonariusze w 28 krajach Unii Europejskiej. Policja apeluje jednak o pomoc także do zwykłych obywateli.

– Zabójcy, porywacze, terroryści, przemytnicy narkotyków i inni uciekają przed odpowiedzialnością i karą za swoje czyny. Na stronie www.eumostwanted.eu figuruje ponad 60 takich osób, a wśród nich poszukiwany za zabójstwo polski obywatel – Zgrzebnicki Grzegorz. Dzięki platformie wymiany informacji www.eumostwanted.eu, każdy z nas może pomóc Policji w zatrzymaniu najbardziej poszukiwanych na terenie Europy przestępców. Nie bądźmy obojętni! Pomóżmy i uczyńmy świąteczny czas bezpieczniejszym! – czytamy na stronie policji.

Anonimowej pomocy funkcjonariuszom można udzielić za pośrednictwem strony eumostwanted.eu.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również