UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Polskie studio Destructive Creations pracuje nad grą, w której zadaniem gracza będzie ochrona Europy przed najazdem terrorystów z Państwa Islamskiego. Do sieci trafił pierwszy zwiastun-gameplay. 

„IS Defence” – tak będzie się nazywała nowa gra polskich twórców – to typowa „strzelanka”, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Zadaniem gracza będzie odpieranie ataków dżihadystów z ISIS zalewających Europę.

 – Powiedzmy, że IS Defense jest naszym artystycznym sprzeciwem wobec tego, co robi Państwo Islamskie – powiedział portalowi gry-online.pl Jarosław Zieliński, szef Destructive Creations.

Jak podkreśla Zieliński, mimo że gra skupia się na terrorystach z państwa islamskiego to nie porusza ona kwestii religijnych.

 – W grze nie ma mowy o żadnych muzułmanach, islamistach i tak dalej. Strzelamy do terrorystów, bo to są terroryści. Nie interesuje nas, jakiego są wyznania – przekonuje Zieliński.

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun-gameplay nowej gry Destructive Creations, która – według zapowiedzi – ma się pojawić na rynku już w połowie 2016 roku.

Studio Destructive Creations zasłynęło w przeszłości m.in. z kontrowersyjnej i przepełnionej przemocą gry Hatred, w której gracz wciela się w człowieka nienawidzącego całego świata. Celem gry jest wymordowanie tylu ludzi ilu jest to możliwe.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: gry-online.pl  / gry-online.pl / destructive creations

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEurodeputowani chcą „podatku od linków”
Następny artykułByły komendant główny policji dostanie 10 tysięcy zł emerytury
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również