UDOSTĘPNIJ

Środowiska LGBT odpowiedziały na słowa Andrzeja Dudy, który powiedział, że „nie wyobraża sobie, by mu ktoś półnago paradował po kancelarii”. W ten sposób odniósł się do możliwości zatrudnienia homoseksualisty. Dodał też, że nie pytałby co i z kim kto robi w domu.

„Do pracy chodzimy ubrani, chyba że jesteśmy ratownikami na basenie” – odpowiedzieli aktywiści LGBT i postanowili zorganizować pokaz mody dla prezydenta.

– Andrzej Duda być może nie poznał jeszcze żadnej osoby LGBT i stąd wynika jego opinia na temat strojów. Dlatego proponujemy, aby prezydent-elekt spotkał się z nami jak najszybciej, a wtedy zobaczy, jak w rzeczywistości osoby nieheteroseksualne ubierają się do pracy – mówi Newsweekowi wiceprezes Kampanii Przeciw Homofobii Mirosława Makuchowska.

Event odbędzie się 2 czerwca i potrwa jedynie kwadrans. Pokaz będzie można obejrzeć od 17:30-17:45 pod Pałacem Prezydenckim. Czy Andrzej Duda wyjdzie do homoseksualistów? To się okaże.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: newsweek.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAbsurd sezonu? Dla urzędników ściana baru to pas drogowy
Następny artykułSkandal. Ludzie PO z pensjami po 100 000 zł, a elektrowni nie ma
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również