UDOSTĘPNIJ

Bogusław Linda postanowił w ostrych słowach skrytykować rządy Prawa i Sprawiedliwości. Aktor podłamanym tonem rozmawiał o władzy w programie Tomasza Lisa w Onecie. 

Bogusław Linda jest znany z tego, że stroni od politycznych wypowiedzi. Do tej pory internet obiegała raczej jego wypowiedź na temat Powstania Warszawskiego, która zgromadziła mnóstwo zwolenników. Tym razem opinia raczej podzieliła internautów.

– Musiałbym zacytować Herberta: wszystko jest sprawą smaku. To, jak nami zawłaszczają, jest strasznie przykre. Tak ziemniako-buro-brudne, nieładne, że ja się czuję trochę zawstydzony – mówił.

Aktor mówił, że nie może znieść „braku ogłady, burakostwa i nieudacznictwa”. Powiedział również, że największymi ofiarami PiS są publiczne media.

 – To, co nigdy nie powinno się okazywać, to burakostwo, nieudacznictwo, brak kultury, brak ogłady, brak inteligencji. Raptem to, co gdzieś skrzętnie ukrywaliśmy, się wylało i nami zawłaszcza – skwitował Linda.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemiecka demografia najwyższa od 33 lat. Wszystko za sprawą imigrantów
Następny artykułTrener Realu Madryt o Legii: Jesteśmy na równym poziomie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również