UDOSTĘPNIJ

Seks kojarzy się przede wszystkim z intymnością i miłością dwóch osób. Jedna z youtuberek postanowiła zmienić ten obraz i publicznie pochwaliła się dołączeniem do tej czynności jeszcze jednej osoby. W odpowiedzi posypały się na nią gromy.

Youtuberka SpiritualTashaMama prowadzi kanał, na którym publikuje filmy związane głównie z macierzyństwem. W jednym z filmów pochwaliła się, że podczas uprawiania seksu wpadła na pomysł, jak efektywniej spożytkować czas. Publicznie pochwaliła się, że gdy jej mąż zabawia się z nią w łóżku, ona w tym czasie karmi dziecko piersią. W ten sposób łączy przyjemne z pożytecznym.

Od razu zalała ją fala krytyki. Widzowie nie kryli oburzenia.

Karmienie piersią jest piękne. Seks jest wspaniały. Ale łączenie jednego z drugim jest k*rwa chore. Jak można się podniecić opiekując się równocześnie dzieckiem? – pyta pod filmem jedna z użytkowniczek o nicku amieleehollywood.

Nie ogarniam, ja bym się czuła paskudnie wiedząc, że moje dziecko patrzy jak kocham się z mężem – piszę użytkowniczka MishaQuardozzi.

W odpowiedzi na zarzuty youtuberka napisała, że nie widzi problemu, bo dziecko najpierw ssało pierś, a potem zasnęło, więc nic nie widziało. Równocześnie zastrzegła, że w przypadku, gdy dziecko nie chce odstąpić matki na krok, trzeba sobie jakoś radzić z zaspokajaniem potrzeb.

Znalazły się też osoby, które broniły matki.

Nienawidzę jak ludzie seksualizują wszystko i myślą, że wszystko, co związane z seksem jest złe.  Jak można kochać siebie, kiedy nie przyjmuje się własnej seksualności? – piszę użytkowniczka Poison7.

Zdaniem SpiritualTashaMama dyskusja jest jałowa, bo nikt nie ma prawa jej oceniać.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również