UDOSTĘPNIJ

Alkohol szkodzi zdrowiu – to wiadomo od dawna. Z dwojga złego lepiej jednak pić taki, który nie zawiera fragmentów szkła mogących zmasakrować nasz przełyk.

Jeden z klientów Lidla był o krok od wypicia piwa właśnie z fragmentami szkła. Na szczęście, najpierw postanowił przelać napój z butelki do kufla. Ten nawyk być może uratował mu życie.

Początkowo mężczyzna usłyszał charakterystyczny dźwięk uderzania szkła o szkło. Po chwili okazało się, że słuch go nie mylił. Kiedy piwo w całości znalazło się w kuflu zauważył, że pływają w nim kawałki tłuczonego szkła.

Chodzi tu o popularne i tanie piwo marki Argus, które zostało zakupione w Bytomiu, w Lildlu przy ul. Zabrzańskiej 98. Mężczyzna zgłosił już incydent sieci sklepów, a ta postanowiła chwilowo wycofać piwo ze sprzedaży.

– W związku z tym jedynym zgłoszeniem, w trosce o dobro konsumentów, postanowiliśmy zablokować sprzedaż wskazanego przez Państwa piwa do czasu wyjaśnienia zgłoszenia przez producenta. Bezpieczeństwo naszych klientów oraz wysoka i powtarzalna jakość produktów są dla nas zawsze najważniejsze. Wszystkie nasze produkty podlegają rygorystycznym kontrolom jakości prowadzonym zarówno wewnętrznie jak i przez zewnętrzne, akredytowane laboratoria – brzmi oświadczenie Lidla

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


źrodło: fakt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTak wygląda twarz porażki (VIDEO)
Następny artykułPrzywódca Państwa Islamskiego postradał zmysły
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również