UDOSTĘPNIJ
fot. facebook (Jarosław Kuźniar) - pixabay

Przejęcie władzy przez PiS rozpoczęło wielkie zmiany w prawie każdym polskim sektorze życia politycznego i społecznego. „Dobra zmiana” nie ominęła także mediów, które przeszły gruntowne odświeżenie. Proces ten rozpoczął zaskakującą wojnę między dziennikarzami TVP i resztą reporterów oraz publicystów. Tym razem konflikt sprowokował Jarosław Kuźniar, ostro atakując Krzysztofa Ziemca, który wciąż pracuje dla Telewizji Polskiej.

Afera rozpoczęła się z powodu słów reportera TVP w wydaniu wieczornych Wiadomości. Podjął on temat materiału, który miał poinformować odbiorców o potrzebie repolonizacji mediów. Nie spodobało się to Kuźniarowi, który stanowczo odpowiedział Ziemcowi na Twitterze.

„Krzysiek, współczuję twojemu lustru” – napisał ostro znany dziennikarz. Mimo że wypowiedź była krótka i zwięzła, wywołała ona falę krytyki względem prezentera TVP. Internauci zarzucili mu m.in. interesowność i hipokryzję. Sam Ziemiec nie odpowiedział jeszcze na nieprzychylne komentarze ani nie odniósł się do słów byłego już chyba kolegi.

Materiał o mediach od 7 minuty:

fot. twitter (Jarosław Kuźniar)

6 KOMENTARZY

  1. Kazdy kto nie jest opetany przez niemieckie media… rozumie, ze to media ksztaltuja rzeczywistosc.i dzialaja na poglady czlowieka. Niemieckie media realizuja niemieckie interesy, nie dziwcie sie potem , ze Polska jest biedna, bo to sie przrklada na interesy.

    • Niestety to jest prawda. Indywidualnie każdy jest mądrym i inteligentnym człowiekiem. W tłumie „społeczeństwie” jesteśmy ciemną masą którą steruje się emocjami za pomocą mediów.
      Narodowe media będą lepsze od zagranicznych pod warunkiem MĄDREGO KIEROWNICTWA.
      Wariat nie ważne nasz czy obcy wyprowadzi nas w pole.

  2. Kuźniar to ten pokręcony cebularz od zwrotu używanej wanienki w USA .Przecież on może być autorytetem tylko dla cwaniaków z PO albo ekstremalnych kosmopolitów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ