UDOSTĘPNIJ
fot. OAN

Młoda dziennikarka – Liz Wheeler – jak sama mówi ma już dosyć poprawności politycznej obecnej w większości światowych mediów. Dała temu wyraz, w krótkim wejściu w swoim programie komentując sprawę zamachu w Manchesterze.

Amerykańska dziennikarka zarzuca ,,liberalnym politykom”, że w efekcie ich działań na całym świecie giną ludzie. Wykazuje ona, że zarówno oni, jak i media starają się nie mówić, o tym że za zamachami w Europie stoją głównie muzułmanie.

Istnieją pokojowi muzułmanie, którzy nie mają nic wspólnego z terroryzmem. Wiem to i znam takich, ale faktem jest, że terroryści dokonujący masowych zamachów robią to w imieniu swojej wiary – grzmi wzburzona obecną sytuacją dziennikarka.

Jak zaznacza, sami nazywają oni siebie często żołnierzami Kalifatu i mordują na podstawie prawa szariatu i wiary w Allaha. Dziennikarka zaprezentowała szereg przykładów zamachów z ostatniego czasu, za którymi stały motywacje religijne.

Czy mamy zacząć traktować zamachy jako normalność? – pyta swoich widzów Liz Wheeler.

Dziennikarka zauważa, że w 2016 brytyjska policja aresztowała aż 260 osób podejrzanych o planowanie zamachów terrorystycznych. W związku z tym apeluje ona do porzucenia politycznej poprawności, by powstrzymać mnożące się ataki.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również