UDOSTĘPNIJ
fot. youtube/ konflikty.pl

Trudno znaleźć osobę, która w ostatnich tygodniach wzbudzałaby tyle kontrowersji co Bartłomiej Misiewicz. Po swojej deklaracji ulubieniec Antoniego Macierewicza znowu znalazł się na ustach wszystkich.

Misiewicz jest krytykowany nie tylko za niesłuszne – zdaniem opozycji – przyznanie mu medalu i błyskawiczne awanse. Ulubieniec Antoniego Macierewicza ma też problemy przez kolejne kłamstwa, jakimi usiłował ukryć swoje braki w wykształceniu.

Misiewicz deklarował początkowo, że jest administratywistą. To tytuł przysługujący osobom, które ukończyły Administrację. Dopiero kiedy kłamstwo wyszło na jaw, Bartłomiej zadeklarował, że faktycznie studiów jeszcze nie skończył. Na początku grudnia Misiewicz zaliczył kolejną wpadkę i na antenie TVN zrobił z Edwarda Schwartza (ojca Edmunda Jannigera)… noblistę.

Tym razem Misiewicz swoimi słowami sprowokował nie opozycję, a generała Mirosława Różańskiego. Generał do niedawna pozostawał jednym z najważniejszych ludzi w armii, jednak niedawno zrezygnował ze służby.

Na antenie TVP Info Bartłomiej Misiewicz mówił o przyjeździe amerykańskich żołnierzy do Polski. Podczas trwania programu Misiewicz wychwalał działania Beaty Szydło i Andrzeja Dudy, które doprowadziły do przyjazdu amerykanów.

– Jesteśmy przygotowani na tę obecność; dzięki ogromnej pracy rządu – mówił

Komplementując polityków Misiewicz zapomniał jednak wspomnieć o pracy żołnierzy, co rozsierdziło generała Różalskiego.

15 KOMENTARZY

  1. Rozsierdziło? Największym wrogiem obiektywizmu jest przesada. Widać dzisiaj to taka moda, że niczego nie można podawać bez przypraw…

  2. komedia co ten chory maciarewicz zrobil z oficerami nawet tak wysokiej rangi, ze ustawia ich ktos ani wyksztalcony ani godziny w wojsku nie byl prostak bunczuczny prostak bez honoru ustawia ludzi honoru,,mysle ze do czasu

  3. Jedno co zapomnielize amerykanuw bedzie tzeba wyzywic zold zaplacic i jeszcze pare zeczy ktore beda wolac a Tramp bedzie o kase wolal w miljonach

  4. W tej kwestii akurat pretensje Różańskiego są takie sobie . Dla przypomnienia klasyk geopolityki H . Kissinger mawiał – ” Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej ” . I ta fraza ustala pozycję dowódców wojskowych / nawet najwyższych rangą / . Podobnie do tego zagadnienia podchodził klasyk myśli wojskowej K . Von Clausewitz pisząc w Księdze II . rozdz . I . ” Podział sztuki wojennej ” – ” taktyka jest nauka o użyciu sił zbrojnych w bitwie ” , a strategia – nauką o użyciu bitew do celów wojennych ” zaś w Księdze I . rozdz .I . pkt . 24 ” wojna jest nie tylko czynem politycznym , lecz i prawdziwym narzędziem polityki , dalszym ciągiem stosunków politycznych … „

  5. Misiewicza robi za słupa , więc co się dziwić .. Każdy z tych cwaniaków musi mieć swojego słupa . W razie ”W” Słup beknie ..

  6. Przeciez maviarek go posowa to i misiu moze wszystko. Co robi chemia miedzy gejami ? NISZCZY WSZYSTKO DOOKOLA !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ