UDOSTĘPNIJ

Kolejny australijski sklep Kmart, po sieci Target wycofał grę GTA V ze sprzedaży. To efekt petycji, którą podpisało kilkadziesiąt tysięcy osób. Chodzi o rzekomą przemoc wobec kobiet i utrwalanie mizoginistycznych postaw. 

Dyrektor ds. korporacyjnych sieci Target Jim Cooper powiedział, iż decyzja została podjęta po rozmowach z klientami. Cooper przyznał, że szanuje zdanie tych, którzy chcieliby zakupić grę w sieci Target, aczkolwiek kierownictwo uznało, iż wycofanie produktu jest zgodne z oczekiwaniami większości klientów.

Firma Kmart przeprosiła, iż wcześniej nie zapoznała się z treścią gry GTA V.

Petycja przeciwko grze ukazała się 29 listopada i w ciągu kilku dni podpisało ją ponad 44 tysiące osób. Większość przeciwników GTA V podkreślała, że „w grze chodzi między innymi o przemoc wobec kobiet, również seksualną”.

GTA V pojawiło się niedawno  w wersji przeznaczonej dla komputerów. Wcześniej była przez długi czas dostępna na konsole.

źrodło: polygon.com

fot. GTA 5, Rockstar Games

 

14 KOMENTARZY

  1. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  2. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  3. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  4. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  5. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  6. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  7. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  8. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

  9. Do tekstu wkradł się mały błąd.Gra trafiła narazie na PS4 i XBOX ONE, a na PC trafi 27 stycznia.Wracając do tematu, to jest ta lewacka logika.Tak żądają tej demokracji dla siebie, ale jak coś im nie pasuje, to od razu chcą to blokować, wycofywać ze sklepów itd.I tutaj również występuje przemoc przeciwko mężczyznom, a jakoś nikt nie krzyczy.Gdyby tam zabijało się Katolików,albo jak by się grało pedałkiem w roli głównej, to lewaczki pewnie by podskakiwały do góry z radości, a sam producent by dostał dofinansowanie z różnych lewitujących organizacji.VIVAT DEMOKRACJA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ