UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia/ Adrian Grycuk

Politycy Prawa i Sprawiedliwości znaleźli sposób na powstrzymanie antyrządowych protestów organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. Partia Jarosława Kaczyńskiego wkrótce przedstawi informacje, które według władzy, skompromitują KOD. Ma to być bomba, która zatrzęsie sceną polityczną. 

O co chodzi? O osoby, które tworzą Komitet Obrony Demokracji. Uderzając w twórców i głównych aktywistów, PiS zamierza zniszczyć cały ruch. Sprawę badał dziennik „Fakt” w weekendowym wydaniu.

– Ma udowodnić, że uliczne protesty KOD to metodyczne działania zorganizowane przez ludzi dawnego układu – wyjaśnia dziennik.

Plan PiS-u zakłada, że po realizacji planu ludzie odwrócą się od KOD-u. „Fakt” dowiedział się od polityków partii Jarosława Kaczyńskiego, że wkrótce wybuchnie informacyjna bomba, która zatrzęsie sceną polityczną.

– Już mamy ustalone, że kilkoro regionalnych organizatorów protestów to ludzie z nomenklatury, a nawet ludzie dawnych służb. Będą oni przez PiS „zdemaskowani” i ujawnieni opinii publicznej. Podobnie mam być z aktywistami KOD, którzy mają na swoim koncie problemy z prawem – dowiedział się Fakt.

BARDZO MOCNY MATERIAŁ Z MANIFESTACJI KOD, NOWOCZESNEJ I KONTRMANIFESTACJI

ZOBACZ TAKŻE Kijowski: Prokurator z PRL chce nam urządzić w kraju niedemokratyczne porządki

ZOBACZ TAKŻE! – Marsz KOD i .Nowoczesnej vs kontra (+ wywiad z Tomaszem Lisem). TEGO NIE ZOBACZYSZ W TV

źródło: RMF, Fakt

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMarsz KOD i .Nowoczesnej (+wywiad z Lisem) vs protest. TEGO NIE ZOBACZYSZ W TV (video)
Następny artykułLondyn: Ogromny szczur na placu zabaw. Miał ponad metr długości
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również