UDOSTĘPNIJ

To wiadomości z ostatniej chwili. W Turcji doszło do zamachu na kawiarnię. W tej chwili trwa policyjna obława na napastników.

Dwaj uzbrojeni mężczyźni podjechali na motocyklach pod kawiarnię w Stambule – największym mieście Turcji – którą ostrzelali. Przynajmniej pięć osób zostało rannych w ataku.

Na miejsce natychmiast przybyły odpowiednie służby, jednak sprawcom udało się umknąć. W tym momencie policjanci starają się odnaleźć napastników wszelkimi możliwymi sposobami.

Do kawiarni przyjechało pogotowie. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście z dotychczasowych informacji wynika, że nikt nie zginął.

Do tej pory żadna organizacja terrorystyczna nie przyznała się do ataku. Można jednak bez cienia wątpliwości stwierdzić, że już wkrótce zrobi to ISIS, które przyznaje się do zamachów niezależnie od tego, czy faktycznie je zorganizowało.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Tusk popełnił przestępstwo”. Polityk PiS wyjaśnia jakie
Następny artykuł„Niespodzianka” dla studentów. Sesja odwołana, bo… komornik zajął uczelnię
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również