UDOSTĘPNIJ

W Zagórzu na Drodze Wojewódzkiej 780 doszło do makabrycznego wypadku z udziałem auta osobowego i autokaru. W wyniku kolizji zginęły dwie osoby. Autokarem podróżowali zagraniczni turyści. Zginęli Polacy. 

Zagraniczni turyści podróżowali do Oświęcimia, gdzie mieli zwiedzać dawny niemiecki obóz zagłady Żydów. Autokar zderzył się z osobowym citroenem, który jechał w stronę Oświęcimia.

Kierowca stracił panowanie nad autem i trafił w autokar wycieczkowy, który jechał w przeciwnym kierunku. Zginęły dwie osoby poruszające się autem, a jedna z pasażerek autokaru jest ranna. 23-letnia kobieta była pilotką wycieczki.

W autokarze znajdowali się zagraniczni turyści z Anglii, Włoch i Niemiec. Łącznie w pojeździe znajdowały się 54 osoby. Droga jest zablokowana, a na miejscu znajdują się zastępy policji oraz karetek pogotowia. Służby organizują objazdy.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLiderka Black Lives Matter: Biali to podludzie, genetyczny mutant pochodzący od czarnoskórych
Następny artykułBill Gates ostrzegł polityków z całego świata przed nową bronią terrorystów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również