UDOSTĘPNIJ

Według doniesień Radia Lausitz, przy niemieckiej granicy doszło do makabrycznego starcia Polaka z uchodźcami z Syrii, w wyniku którego nasz rodak został groźnie zraniony w szyję.

Starcie z Syryjczykami miało miejsce w galerii handlowej City Center w Görlitz, czyli „niemieckiej części Zgorzelca”. Polak został mocno zraniony przez młodych mężczyzn w w wieku 18 i 21 lat. Najprawdopodobniej użyto specjalnie zaprojektowanego sygnetu, który może zostać wykorzystany jako broń.

Ów sygnet zawiera tzw. zadzior, który jest wykonany z wolframu lub tytanu i może powodować głębokie rany. Z kolei niemieckie media spekulują, że podczas szarpaniny, Polak mógł zostać zadrapany obrączką.

Nie wiadomo, dlaczego azylanci zranili Polaka i co działo się wcześniej. Jednakże, sytuacja, która miała miejsce w centrum handlowym, była widziana przez innych klientów. Czekamy na informacje niemieckiej policji.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: Radio Lausitz, dzienniknarodowy.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSejm: Poseł PO podarła „Uchwałę w Obronie Suwerenności Polski” (video)
Następny artykułPetru do Szydło: Trudno pani być zakładnikiem Kaczyńskiego. Zmieńcie prezesa
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również