UDOSTĘPNIJ

To informacja z ostatniej chwili! W Niemczech doszło do przewrotu wojskowego. Na ulice nagle wyjechały czołgi, a generałowie niemieckiej armii wkroczyli do parlamentu. Wydano dekret o deportacji Angeli Merkel do Syrii. 

Niemcy są w głębokim szoku. Tuż po północy oddziały niemieckiej armii oficjalnie wypowiedziały posłuszeństwo kanclerz Angeli Merkel i jej rządowi. Generał August von Hatz, przywódca wojskowego przewrotu, w trybie pilnym wydał dekrety o natychmiastowym zamknięciu niemieckich granic oraz deportacji uchodźców.

Ponadto, wydano akt prawny zarządzający deportację Angeli Merkel wraz z opuszczającymi Niemcy uchodźcami. Na ulice wyszli już zwolennicy partii CDU, którzy chcieli zamanifestować sprzeciw wobec przewrotu, ale oddziały armii sprawnie stłumiły zamieszki. Dochodzi do masowych zatrzymań.

Angela Merkel została już zatrzymana i osadzona w areszcie. Czeka na deportację.

Powyższy artykuł jest żartem z okazji 1 kwietnia. Żadne z ww. wydarzeń w rzeczywistości nie miało miejsca. Artykuł opublikowany zgodnie z tradycją medialną na Prima Aprilis :) 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNadchodzące 12 zł za godzinę zdewastuje branżę ochrony
Następny artykułNie żyje poseł PiS Artur Górski
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również