UDOSTĘPNIJ

W strefie kibica w Turynie na placu San Carlo doszło do krwawego koszmaru wywołanego wybuchem paniki w związku z fałszywym alarmem terrorystycznym. Ludzie uciekali w szaleńczym popłochu nie zważając na innych, przez co rannych zostało ponad 400 osób! 

Aż 30 000 kibiców oglądało mecz finału Ligi Mistrzów w Turynie. W ostatnim meczu tych rozgrywek, Real Madryt pokonał 4:1 zespół z Włoch. Po ostatnim gwizdku wybuchła panika w związku z fałszywym alarmem terrorystycznym. Badana jest przyczyna, aczkolwiek już pojawiły się pierwsze hipotezy.

Ludzie zaczęli uciekać nie zważając na innych. Przewracano barierki i deptano po tych, którzy leżeli na ziemi. Przyczyną alarmu mógł być wybuch głośnej petardy. W związku z nasileniem zamachów terrorystycznych w Europie, wszyscy byli przekonani, iż strefa kibica została zaatakowana.

Tłum, który rozerwał barierki wywołał kolejny hałas, który miał przypominać eksplozję. To tylko rozpędziło szaleńczą ucieczkę, która doprowadziła do tragicznego bilansu aż 400 rannych osób!

Część poszkodowanych odniosła poważne obrażenia. Świadkowie mówili o o pokrwawionych obrusach, rozrzuconych butelkach, panice i wywracanych stolikach kawiarnianych.

Rannymi kibicami zajęły się służby. Jednocześnie przypominamy o tragedii na London Bridge. Rozpędzony van wjechał w tłum osób

Poniżej zdjęcie i film z Turynu.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSamochód STARANOWAŁ ludzi na Moście Londyńskim (VIDEO)
Następny artykułDRUGI atak w Londynie! (VIDEO)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również