UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia commons

20 marca 2017 roku zmarł David Rockefeller – jeden z najsłynniejszych miliarderów świata.

Rockefeller to dziedzic fortuny współzałożyciela koncernu naftowego Standard Oil. Jego majątek wyceniany był na 2,9 mld dolarów.

Rockefeller był popularnym  amerykańskim przemysłowcem i filantropem. Media nazywały go „królem nafty” ze względu na jego pozycję w spółkach Chevron i ExxonMobil (wcześniej pod nazwą Standard Oil).

To właśnie Rockefeller był jednym z pomysłodawców utworzenia słynnego kompleksu World Trade Center w Nowym Jorku, który uległ zniszczeniu 11 września 2001 roku.

Miliarder zmarł we śnie w poniedziałek rano w swoim domu w Pocantico Hills w stanie Nowy Jork. Jego śmierć potwierdził rzecznik prasowy jego fundacji, Fraser P. Seitel.

27 KOMENTARZY

  1. Jednej kurvy mniej. Moglo by sie wiecej tego bydla pospieszyc. Davidek, jeden z najwiekszych mordercow tego swiata. Ch.. mu d dupe. Amen

  2. CZY TO PRAWDA ŻE DOSTAŁ ZASTRZYK, BO WIEDZIAŁ ŻE INWAZJA REPTYLIAN CZEKA NAS JESIENIĄ, I MASONI SIE NA NIĄ ZGODZILI?

  3. k… 102 lata nie martwił się o rachunki choćby a jak pożył to sobie pożył… nasze życzenia po śmierci nic nie zmienią bo nikt mu w niczym nigdy nie zaszkodził… żył robił co chciał i w dupie nas miał jak nasz Kulczyk i inni im podobni…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ