UDOSTĘPNIJ

W Markecie doszło do eksplozji najsławniejszego rynku z fajerwerkami znajdującego się na północ od Mexico City. Na tę chwilę wiemy, że w Tultepec zginęło co najmniej 27 osób, a ponad 70 zostało rannych. 

Potężna eksplozja fajerwerków wzbiła w powietrze tumany dymu i odpaliła sztuczne ognie. Wybuch był tak silny, że ucierpiała prawie setka osób. Eksplozja rozerwała ciała na otwartym markecie San Pabilito w Tultepec.

Na miejsce natychmiast przyjechały kolumny ambulansów oraz policja, aczkolwiek wielu ofiarom nie dało się już pomóc. Widok był absolutnie makabryczny. Na ziemi leżały rozerwane ciała, a dookoła rozlewała się krew. Wiele ofiar jest w krytycznym stanie, mnóstwo ludzi straciło kończyny i doznało mocnych poparzeń.

Pobliskie domostwa również zostały zniszczone. Służby zaapelowały, by ludzie nie zbliżali się do marketu. Nie było innego wyboru, jak tylko pozwolić pozostałym fajerwerkom wystrzelić w powietrze, dlatego na miejscu nadal jest bardzo niebezpiecznie.

– Nagle zaczęły wybuchać, wszystko zaczęło się palić – komentuje dla meksykańskich mediów 41-letnia Garcia z Mexico City, która była na miejscu.

Makabra w Meksyku

PILNE: Makabra w Meksyku. Eksplozja na kultowym targu fajerwerków, mnóstwo ofiar

Opublikowany przez Pikio TV na 20 grudzień 2016

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKijowski: Polskę podpalają warhoły
Następny artykułZandberg: Nie ma żadnej mitycznej „Zjednoczonej Opozycji”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również