UDOSTĘPNIJ

Policja zatrzymała 25-latka Kamila S., który minionej nocy podpalił Tęczę na Placu Zbawiciela w Warszawie. Miał 1,4 promila alkoholu we krwi i trafił do izby wytrzeźwień. 

Mężczyzna najpewniej usłyszy zarzuty „zniszczenia mienia w związku z czynem o charakterze chuligańskim”.

Do incydentu doszło w sobotę po godz. 1 w nocy. Policjanci patrolujący terytorium wokół Tęczy zauważyli mężczyznę, który podpalił Tęczę i stał przy konstrukcji. Niemalże od razu 25-latek został schwytany, a strażacy szybko ugasił ogień. Spalono jedynie niewielki fragment instalacji.

Podpalacz został przewieziony na komendę przy ul. Wilczej, zbadany alkomatem i przeniesiony do izby wytrzeźwień.

 źródło: rmf24.pl

52 KOMENTARZY

 1. Michał Borzymek te słowa to sobie zostaw dla ojca. Taka jest prawda – będą ją odbudowywać cały czas i mówić, że super hiper de luxe nie palna a tak na prawdę podpierdolą więcej pieniędzy warszawiakom. Spalanie tej tęczy to walka z wiatrakami.

 2. Michał Borzymek te słowa to sobie zostaw dla ojca. Taka jest prawda – będą ją odbudowywać cały czas i mówić, że super hiper de luxe nie palna a tak na prawdę podpierdolą więcej pieniędzy warszawiakom. Spalanie tej tęczy to walka z wiatrakami.

 3. Michał Borzymek te słowa to sobie zostaw dla ojca. Taka jest prawda – będą ją odbudowywać cały czas i mówić, że super hiper de luxe nie palna a tak na prawdę podpierdolą więcej pieniędzy warszawiakom. Spalanie tej tęczy to walka z wiatrakami.

 4. Michał Borzymek te słowa to sobie zostaw dla ojca. Taka jest prawda – będą ją odbudowywać cały czas i mówić, że super hiper de luxe nie palna a tak na prawdę podpierdolą więcej pieniędzy warszawiakom. Spalanie tej tęczy to walka z wiatrakami.

 5. Chciałbym żeby spłonęła raz a dobrze, ale niestety się nie da, Niestety Jakub ma rację. Usunąć to by ją można było w inny sposób. No ale trzeba było by chyba bardzo duży event zrobić.

 6. masz racje ja rowniez bym chcial zobaczyc jak plonie ale sie nie da przez naszych wspanialych politykow ktorzy maja reprezentowac Polakow, a zamiast tego nie reaguja nawet na takie odzewy narodu jak 3 krotny atak na to gowno. Ciagle inwestuja w naprawy zeby nam cos udowodnic

 7. masz racje ja rowniez bym chcial zobaczyc jak plonie ale sie nie da przez naszych wspanialych politykow ktorzy maja reprezentowac Polakow, a zamiast tego nie reaguja nawet na takie odzewy narodu jak 3 krotny atak na to gowno. Ciagle inwestuja w naprawy zeby nam cos udowodnic

 8. masz racje ja rowniez bym chcial zobaczyc jak plonie ale sie nie da przez naszych wspanialych politykow ktorzy maja reprezentowac Polakow, a zamiast tego nie reaguja nawet na takie odzewy narodu jak 3 krotny atak na to gowno. Ciagle inwestuja w naprawy zeby nam cos udowodnic

 9. Widać, że działał spontanicznie, bo nie był dobrze przygotowany do roboty żeby zrobić to skutecznie. Ale oczywiście uznanie dla niego za to, że chciał. W końcu się uda.

 10. Opamiętajcie się z tym paleniem tęczy. Tracimy jedynie przez to pieniądze, NASZE ciężko zarobione. A poza tym lewakom tylko o to chodzi, aby wzbudzić u nas gniew. Zawłaszczyli sobie symbol ,,tęczy,, więc możemy go odzyskać. Zrobić dla żartu jakieś modlitwy pod nią jako ,,symbolu przymierza z Bogiem,, Lewaki wpadną w szał i sami będą chcieli ją spalić. Trochę mnie martwą wasze krótkowzroczne poczynania, trzeba z nimi walczyć używając podstępu i sprytu, a nie ślepej nienawiści. A co najważniejsze, musimy się zorganizować żeby cokolwiek zdziałać.

 11. Żałosne. Jak już ktoś sądzi, że podpalenie tęczy jest takie wspaniałe i bohaterskie, niech zbierze się na odwagę na trzeźwo. Osobiście gdybym utożsamiał się z podobnym nurtem politycznym powiedziałbym, że pijany idiota ośmiesza ludzi o moich poglądach.

 12. Michał, ja Cię dobrze rozumiem. Ale trzeba mierzyć siły na zamiary. A jeśli już coś działać to nie agresją. Agresja prawie zawsze jest oznaką słabości. Nie zgadzam się z tym żeby w naszym kraju tolerować i uprzywilejowywać, związki homoseksualne. Ba mało tego, żeby je promować w centrum naszej stolicy. Bo niby mówią że tęcza symbolizuje coś innego, ale prawda jest taka że jest symbolem tolerancji, również homoseksualizmu. Musimy być świadomi tego że nasi politycy nie zdążają na nasze zdanie. Zdanie większości. Liczą się zdania ludzi którzy mogą wywołać szum, a przez to popularność. A podpalenie i renowacja tęczy, właśnie to im daje. Nie da się jej zniszczyć, ale może można byłoby ją usunąć.

 13. Przemyslaw jako jedyny chyba tutaj jest na poziomie – brawo. Samej tęcza mnie zwyczajnie nie obchodzi, ale byłabym skłonna zaakceptować bądź nawet zgodzić się z punktem widzenia osoby, która potrafi go przedstawić w sposób świadczący o swojej inteligencji.

 14. Jest czas na podchody i jest czas na rewolucję. W tym wypadku myślę że radykalne rozwiązania są lepsze. Trzeba by było pokazać kto tu rządzi i co ma do powiedzenia, ale podpalenie tęczy niestety mija się z celem, to taki trochę strzał w kolano. A pieniądze które idą na renowację nie odbiorą im obiadów tylko zwiększą dług publiczny i w mediach pokażą jacy oni są wspaniałomyślni, dodatkowo zwiększając ich popularność.

 15. Słuchaj Natalka. Może Ty lubisz patrzec jak 2 facetów smyra się po jajkach i liże po same migdałki, ale moja tolerancja tam nie sięga. Możesz mnie nazwać homofobem, albo nietolerancyjnym gburem, ale uwierz mi że mam to centralnie w mojej paskudnej DUPIE. Przez wieki pielęgnowaliśmy damsko męski wzór rodziny i dlatego nie zniosę pedalstwa a tym bardziej propagowania tego poprzez durną tęczę ustawianą pomimo sprzeciwów społeczeństwa. Sprzeciwiam się temu tym bardziej iż jako przedsiębiorca zatrudniający LEGALNIE pracowników płacę za ten bubel ja i moja załoga. Oczywiście nie masz o tym pojęcia bo zapewne jesteś studentką składająca PIT raz w roku. Niech lepiej drogi połatają, albo dodadzą emerytom po parę złotych niż by mieli odbudowywać znów to gówno, które wkurwia wszystkich dookoła i kosztuję połowę Twojego mieszkania ktore i tak masz w kredycie..

 16. I tu się bardzo mylisz. Nie jestem studentką składająca pit raz w roku ale matką i chce swoje dziecko wychować na człowieka TOLERANCYJNEGO. Sama wyznaję model kobieta + mężczyzna ale uważam, że każdy ma prawo wyboru i nie czyni go to gorszym. Nie chcesz patrzeć Bartosz, to nie patrz.

 17. Banda psychopatów, ponieważ nie chcemy oglądać dwóch mamusi z synkiem, albo co gorsza dwóch tatusiów z córeczką na ulicy? Myślę że nie ma nic dziwnego w przeciwstawianiu się takim sytuacjom. Już raz to powiedziałem i będę to powtarzał. Nikt nikomu pod kołdrę nie zagląda. I ja też tego nie robię, niech sobie robią co chcą, ale teraz damy im legalne związki, a później sięgną po więcej. Wybacz w takiej sytuacji mówię stanowcze NIE dla takiej tolerancji. Jeśli to ich seksualność to jest wyłącznie ich sprawa, nie musimy symbolu tolerancji stawiać w samym środku Warszawy! Szanuję Polskę, szanuję Warszawę, Szanuję polskość i wolność. Dopóki nikt nikogo nie krzywdzi i nie zniesmacza, nie mam nic przeciwko temu. Jak komuś przeszkadza jak dwie panny, bądź dwóch kolesi idzie za rękę to ma problem, ale są pewne granice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ