UDOSTĘPNIJ

Kasia Tusk w jednym z udzielonych wywiadów wzruszająco opowiadała o ciepłej, wyjątkowo bliskiej relacji, jaka łączy ją z tatą. Polityk pomimo napiętego planu dnia codziennie znajduje chwilę, aby porozmawiać z córką o jej zmartwieniach oraz nurtujących ją kwestiach.

Złośliwi zarzucają Kasi Tusk, że jej wyznania na temat bliskich, rodzinnych relacji są po prostu infantylne. Jednak córka polityka podkreśla, że wcale nie przejmuje się podobnymi stwierdzeniami. Nie zamierza też rezygnować z opowiadania o tym, jak wygląda jej więź z ojcem. Wręcz przeciwnie, w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów otworzyła się tak, jak nigdy przedtem.

Jak się okazuje Kasia codziennie rozmawia z tatą – nawet pomimo natłoku zajęć zawsze udaje mu się wygospodarować chwilę na ich rodzinny rytuał. O czym rozmawiają? Nie tylko o polityce – choć i tego tematu, jak zapewnia Tuskówna, nie unikają. To jednak ona najczęściej inicjuje dyskusję. Jak tłumaczy, zależy jej nie tylko na poszerzeniu swojej wiedzy, ale też pomocy w wyrobieniu sobie opinii i zdecydowaniu o swoim ewentualnym poparciu dla konkretnej inicjatywy.

„Nie sądzę, żeby ludzie oczekiwali ode mnie politycznych deklaracji. Jeśli czuję, że powinnam zabrać głos, to nie dlatego, że zobowiązuje mnie do tego nazwisko. Polityka nie jest moim żywiołem, ale śledzę, jak większość Polaków, co się dzieje w kraju i na świecie, przejmuję się wieloma wydarzeniami, ale nie dlatego, że tata był premierem, ale dlatego, że jestem normalną dziewczyną i obywatelką” – tłumaczyła Tuskówna. Choć rzeczywiście rzadko słychać ją publicznie komentującą bieżące wydarzenia, córka byłego premiera popiera odbywające się Czarne Protesty – opowiedziała się również za reformą sądownictwa.

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSmarkacze pokłócili się na Facebooku i… doszło do STRZELANINY
Następny artykułPolityk PiS szokuje: W Smoleńsku zginęli też ludzie źli
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również