UDOSTĘPNIJ

Nie ma szczęścia Platforma Obywatelska do internetu, który kpi z jej rzeczników. Wcześniej internauci żartowali z byłej rzecznik, a obecnie marszałek sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej po jej wypowiedziach o tym, że członkowie PO mają zachowywać się jak hejterzy, teraz internet nie wybacza Joannie Musze, świeżo nominowanej rzecznik sztabu wyborczego PO.

Joanna Mucha już jako minister sportu zasłynęła z mało przemyślanych wypowiedzi. Jak choćby z tej, za pośrednictwem której dopytywała się kto wybierał drużyny do finału Superpucharu Polski, nie mając pojęcia o mechanizmach i drabinkach rozgrywek piłkarskich. Teraz z kolei, już jako rzecznik sztabu wyborczego PO wypaliła: W 2015 roku około połowy obietnicy PiSu spełni obecny rząd! Zerowa wiarygodność propozycji PiS-u!!!!

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Michał Wąsowski z naTemat.pl napisał:


Wypowiedź wykpiła również redakcja „Żelaznej Logiki”:

W podobnym tonie wypowiadali się pozostali użytkownicy Twittera, którzy pokusili się o komentarz wpisu pani rzecznik.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł