UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay / wikimedia / Remi Jouan

200 tysięcy – tyle osób podpisało się pod – zainicjowaną przez Mariusza Kolonko – petycją o ograniczenie niemieckiego kapitału w mediach funkcjonujących na terenie Polski. 

Petycja skierowana do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej została umieszczona na popularnym dla tego typu rzeczy portalu – petitiongo.org.

 – My, którzy mówimy jak jest, jesteśmy zaniepokojeni widoczną ingerencją niemieckich organizacji medialnych w życie polityczne w Polsce. Jest to działalność szkodliwa dla polskiej racji stanu i dla obywateli pragnących żyć w kraju wolnym od medialnej propagandy. Dlatego zwracamy się do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej o ograniczenie kapitału niemieckiego w mediach na terenie Polski – czytamy w petycji.

Dotychczas (10 maja 2015) petycję podpisało 207 tysięcy osób, a liczba wciąż rośnie. Celem jest zebranie 210 tysięcy podpisów.

fot. petitiongo.org
fot. petitiongo.org

Ogromna większość mediów w Polsce jest w rękach niemieckiego kapitału, głównie prasa lokalna ale także jeden z ogólnopolskich tygodników.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: petitiongo.org

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPijany Niemiec zbezcześcił polską flagę (video)
Następny artykułPoseł PiS interweniuje po odcinku „Kuchennych rewolucji”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również