UDOSTĘPNIJ

Szanowni Państwo,
1. Informacje podane dzisiaj przez Super Express i wSieci są całkowicie nieprawdziwe, oszczercze i skandaliczne.
2. Wszystkie wymienione w artykułach hotele i wyjazdy były wyjazdami grupy posłów Nowoczesnej i miały charakter służbowy.
3. W związku z próbą zniesławienia mnie poprzez sugerowanie, że publiczne pieniądze wykorzystywałem w prywatnym celu, co nigdy nie miało miejsca, występuję przeciwko obu redakcjom na drogę sądową z żądaniem sprostowania, przeprosin i wpłaty po 50 tys zł. na WOŚP.
4. Artykuły prasowe rozpowszechniające nieprawdziwe informacje oraz w sposób niezgodny z prawdą insynuujące rzekome wydarzenia ze sfery mojego życia prywatnego będą skutkowały złożeniem zawiadomienia do prokuratury o zniesławienie, a także skierowaniem sprawy na drogę cywilną o ochronę dóbr osobistych.

Ryszard Petru

9 KOMENTARZY

  1. Jakbym był kobietą na miejscu kochanki Rysia bym mu w tym momencie założył tez pozew. To skandal, że pisanie o tym, że Rysiu ma fajną kochankę go zniesławia ! To raczej Rysiu mając takie poglądy obraża kobietę, która jak widać marnowała z chamem czas.

  2. Czy ona jest jego kochanką czy nie, się to jeszcze okaże. Jednak szanuje Petru za to że kazał wpłacić te pieniądze na wośp a nie do własnej kieszeni

    • 123456789 właśnie tak miałeś/aś pomyśleć, wszystko to gra polityczna i próba by choć trochę podbudować swój wizerunek, jednak nie wiem czy to jeszcze możliwe po tylu wpadkach :)

  3. Zrobili z niego lidera, zmontowali mu partię, opłacili sondaże, w mediach natłukli mu tyle poparcia w kilka tygodni, ile niektórzy przez 30 lat nie uzbierali, a on to wszystko tak łatwo rozwalił. Wystarczy, że otworzy usta.

  4. A co Wam wszystkim do tego nawet jeśli ma kochankę?? phii zajmijcie sie swoim życiem, polityk jak kazdy inny czlowiek ma prawo i do kochanki o kurna nawet w gacie zaglądają!!! I super ze tak sie stalo chociaz beda bulic po 50tys a dla wosp sie przyda hie hieee

ZOSTAW ODPOWIEDŹ