UDOSTĘPNIJ

Nowoczesna naprawdę da się lubić.  Rok temu zaufało nam ponad 1 mln wyborców. Dziś jest ich ponad 3 mln (przy założeniu tej samej frekwencji). Być może, w niektórych sprawach mamy inny od Waszego punkt widzenia. Z pewnością, w wielu dziedzinach możemy wszyscy razem współdziałać. Bez wątpienia, w odróżnieniu od obecnego rządu, nie zdemolujemy kraju po wygranych wyborach. Współczesny świat stawia przed nami zbyt wiele zagrożeń i wyzwań, by dla ambicji i chwilowych korzyści niszczyć własne podwórko. 

Im więcej populizmu i radykalizmu wokół nas, tym bardziej jesteśmy potrzebni. Partia „dobrej zmiany” nie patrzy dalej niż przeszłość i własne opłotki. My, z poszanowaniem dla innych, idziemy do przodu. Idzie z nami coraz więcej Polaków.

Im więcej populizmu i radykalizmu wokół nas, tym bardziej potrzebne są partie liberalne, takie jak Nowoczesna.Partie, które nikogo nie wykluczają, wierzą w rozwój zamiast ograniczeń i oferują swoim obywatelom zaufanie zamiast kontroli.

Nowoczesna, według większości sondaży jest dzisiaj drugą siłą polityczna w Polsce. Jesteśmy również członkiem ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe.

Z prawdziwą przyjemnością gościmy w Warszawie uczestników kongresu ALDE Rozmawiamy o przyszłości Europy, o tym jakie problemy należy niezwłocznie rozwiązać, by odblokować energię Europejczyków, przyspieszyć rozwój gospodarczy i wzmocnić globalne znaczenie naszej europejskiej wspólnoty. Dziękuję wszystkim za dzisiejszą obecność, w szczególności premierowi Holandii Markowi Rutte, liderowi europejskich liberałów oraz paniom komisarz UE Margrethe Vestager i Cecilii Malmstrom.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPutin wreszcie skomentował postać Trumpa. Nadchodzi czas zmian?
Następny artykułNaukowcy są oszołomieni tym, co odkryli w grobie Jezusa

Zobacz również