UDOSTĘPNIJ

Na Żoliborzu widocznie ciasno się zrobiło… Trzeba by coś powiększyć, bo inaczej z wygraną w wyborach samorządowych może być ciężko.

A skoro nie da się wygrać według zasad, J. Kaczyński wymyślił większą Warszawę i dwukadencyjność burmistrzów działającą wstecz, a projekt ustawy mający wpływ na życie ponad 2 mln ludzi natychmiast trafia do Sejmu.

A co z opinią ponad 2 mln obywateli, zarówno mieszkających w stolicy jak i w przyłączanych bez żadnej konsultacji 32 gminach?
Któż by się przejmował takimi drobiazgami…

Ciekaw jestem, czemu J. Kaczyński nie uszczęśliwia na siłę mieszkańców Podkowy Leśnej, w której PiS notorycznie przegrywał wybory.

Gdyby jeszcze PiS z tą samą szybkością i determinacją, z jaką robi skok na władzę, rozwiązywał faktyczne problemy obywateli jak np. trujący nas smog, dostęp do procedury in vitro czy też wsparcie z Funduszu Alimentacyjnego samotnych rodziców z jednym dzieckiem i minimalną pensją krajową…

1 KOMENTARZ

  1. Zrobicie jakieś info o Petru z rady nadzorczej SOLARIS (niemieckiej) + zadłużanie Krakowa mpk itp ? 1 solaris milion złotych … mimo ze były lepsze pojazdy i TAŃSZE Majchrowski aferowicz reprywatyzacji Krakowa dalej nas zadłuża i niszczy … … Zaciekawcie się Majchrowskim i jego 2 przyjacielom jak sprzedają Kraków ludzi i ich dobytki a petru ustawiał przetargi tak samo jak Pendolino 15 krajów kupiło 14 ma sprawy o przyjmowanie łapówek tylko jedna polska kupiła najdroższe sypiące się i nie zdatne na nasze tory i stacje pociągi legalnie ?! xD

    Czy ja mam wam podtykać informacje ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ