UDOSTĘPNIJ

365 dni w zupełności wystarczy, by przekonać się, że król jest nagi i ma puste kieszenie. Aby stworzyć pozory, że jest inaczej, głośno krzyczy, że coś rozda. Po czym zabiera wszystkim więcej niż rozdaje niektórym. Nadwyżka idzie na utrzymanie lojalnej świty. W biznesie można by to nazwać prowizją. W polityce nazywamy to #Kaczorowe .

PiS nie dał rady. Edukacja, obronność, gospodarka, polityka zagraniczna, polityka społeczna, przestrzeganie prawa. Gdzie nie spojrzeć, tam kompromitacja.
Staliśmy się krajem „Misiewiczów”.

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że 1/4 drogi za nami.  Druga: PiS nie jest w stanie zrobić Polsce nieodwracalnych szkód. Dzisiaj żyjemy w państwie murów i konfliktów. Jutro zbudujemy państwo mostów i szans dla każdego.

Dziękuję za ten polityczny rok wszystkim zwolennikom i działaczom Nowoczesnej. W ekstremalnie trudnych uwarunkowaniach szybko się uczymy i zrobiliśmy wiele dobrego.
W wyborach poparło nas ponad milion Polaków. Dzisiaj jest ich ponad 3 miliony.

Rok od wyborów zleciał równie szybko jak rośnie grupa Polaków wkurzonych na PiS i liczba zwolenników Nowoczesnej. Jest nas, Nowoczesnych (według średniej z ostatnich sondaży) ponad 3 mln. Pracujemy na jeszcze więcej.

Rozliczymy PiS po następnych wyborach aby taka kumulacja awanturnictwa, kompromitacji i ignorancji już nigdy więcej się nie powtórzyła.

Ryszard Petru

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKapitalna akcja w Lizbonie. „Idź gdzie zostaje, zanieś gdzie brakuje”
Następny artykułPo awansowaniu Kuklińskiego, degradacja Jaruzelskiego? „Jest zdrajcą”
Polityk

Opinia polityka. Tylko u nas, pełen pluralizm w prezentowaniu opinii polityków lewicy, centrum i prawicy

Zobacz również