UDOSTĘPNIJ

Ryszard Petru jest oburzony przebiegiem dzisiejszego posiedzenia Sejmu. Uważa, że premier Beata Szydło jest zakładnikiem Jarosława Kaczyńskiego oraz przekonuje, że grozi jej Trybunał Stanu. 

– Krzycząc dzisiaj z mównicy sejmowej tyle szkodliwych dla Polski słów, przeszła Pani samą siebie. Wiem, że nie jest łatwo być zakładnikiem Jarosława Kaczyńskiego. Ale to Pani osobista decyzja – mówił.

– Za brak publikacji wyroku TK grozi Pani Trybunał Stanu. Jarosław Kaczyński nawet okiem nie mrugnie, gdy będzie Pani odpowiadać za łamanie prawa. To PiS szkodzi Polsce i Polakom, nie Unia Europejska. To polskie rodziny pokryją ze swoich kieszeni koszty ambicji Jarosława Kaczyńskiego. Nie zakrzyczy Pani tego odmieniając słowa: suwerenność i Polska przez wszystkie przypadki – dodał.

– Smutne jest to, że PiS żyje w matrixie, w którym uchwałą musi sobie samemu udowadniać suwerenność, której nikt nie podważa. Zabawne jest to, że Pani Premier wykrzykując zarzuty wobec opozycji, tak naprawdę doskonale opisała PiS. Jak w lustrze – przekonuje Petru.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMłodzi uchodźcy z Syrii pocięli szyję Polaka przy granicy
Następny artykułPoczta Polska kazała listonoszom liczyć kroki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również