UDOSTĘPNIJ

Często mówicie: PiS ma władzę, a my i tak nic nie możemy… Ależ możemy. Naszymi portfelami i jedną wypełnioną rubryką rocznego PiT-u.

Rząd chce „wygasić” organizacje pozarządowe, niektórym odbiera finansowanie.
Jeżeli każdy z nas przeznaczy 1% podatku na dowolną organizację pożytku publicznego, to nie tylko wspólnie zrobimy wiele dobrego dla potrzebujących.

Wspólnie pozbawimy również „dobrą zmianę” i reprezentujących ją Misiewiczów sporych pieniędzy, które wykorzystaliby do niszczenia naszego kraju.

Prosta czynność.
Podwójna korzyść.
Podwójna satysfakcja.

3 KOMENTARZY

  1. Nie wiem czemu ucięło mi początek komentarza więc piszę po raz drugi, jak może wam być na rękę to że skarb państwa będzie mniejszy i popadniemy w długi których nawet jeśli dojdziecie do władzy nie będziemy w stanie spłacić?

  2. Przecież to tylko płacz i żenada. Z taką opozycją to PiS może wszystko robić, bo PO i Nowoczesna im pomagają i wspierają z całych sił. Człowiek to nawet jakby chciał to wstyd te tumaństwo popierać, ponieważ to uwłacza mojej godności. Takich misiewiczów w polskim biznesie jest na pęczki – choćby Pan Kijowski, któremu żona płaci :) albo KOD’owcy – kolejni kretyni. Nawet szacunku nie wzbudzacie w nikim, ŻENADA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ