UDOSTĘPNIJ
fot. getty images

„Jestem pedofilem, ale nie jestem potworem” – to tytuł tekstu autorstwa Todda Nickersona, który postanowił zrobić swój coming out i opowiedzieć o zmaganiach ze swoimi skłonnościami.

Tekst Nickersona pojawił się na portalu salon.com i momentalnie stał się hitem, który rozbudził wyjątkowo gorące dyskusje na temat pedofilii. Autor coming outu zdaje sobie sprawę ze swoich skłonności, walczy z nimi ale nie chce być uważany za potwora.

Jestem skazany na życie z najbardziej niefortunną orientacją seksualną – preferuję osoby, które legalnie, moralnie i psychologicznie nie są w stanie odwzajemnić moich uczuć i pożądania. Jest to straszliwe przekleństwo, kompletnie niefunkcjonalna seksualność. I jest moja. Kim jestem? Miło mi cię poznać. Nazywam się Todd Nickerson i jestem pedofilem – zaczyna w swoim tekście Nickerson.

Nickerson opowiada również, że sam był ofiarą pedofila gdy miał 7 lat i jak przekonuje to właśnie to wydarzenie sprawiło, że zaczął się interesować dziećmi w kontekście seksualnym.

Jak przekonuje mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że jego „orientacja seksualna” jest ogromnym problemem. Zapewnia jednak, że nigdy nie dotknął żadnego dziecka i nigdy nie zamierza tego zrobić. Jak oświadczył, nie korzysta również z pornografii dziecięcej.

Nickerson apeluje, by nie traktować pedofilów jak potworów tylko ludzi z poważnymi problemami, z którymi muszą się mierzyć przez całe życie.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: salon.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMieszkańcy Złotoryi wspierają Turka nękanego przez wandali
Następny artykułNiemcy wydają arabską wersję konstytucji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również