UDOSTĘPNIJ
fot. screen print tvp info

Po zakończonym dla polskich piłkarzy EURO 2016 nadszedł czas na powroty do rodzinnych miejscowości gdzie nasi sportowcy odpoczną przed kolejnymi wyzwaniami jakie czekają ich w związku z nadchodzącymi eliminacjami do mistrzostw świata w Rosji. Michał Pazdan, który podczas meczów polskiej reprezentacji uchronił nas wielokrotnie od utraty bramki został powitany przez ogromny tłum fanów piłki nożnej. 

Jak już informowaliśmy wcześniej, polscy piłkarze zostali serdecznie przywitani przez kibiców piłki nożnej. Na warszawskim lotnisku Okęcie na naszą drużynę czekało setki osób. Relację z przywitania całej drużyny można obejrzeć tutaj.

Jednym z najserdeczniej witanym piłkarzem był Kuba Błaszczykowski, na którego w jego rodzinnej miejscowości czekał tłum oddanych kibiców. O niesamowitym powitaniu Kuby pisaliśmy z kolei tutaj.

Również Michał Pazdan, jedno z objawień EURO 2016, został hucznie przywitany. Ponad 2 tysiące mieszkańców Niepołomic, rodzinnego miasta naszego obrońcy, zebrało się na dziedzińcu Zamku Królewskiego, gdzie na specjalnie zorganizowanej scenie powitano jednego z bohaterów EURO 2016.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWrocław: Grupy żebraków atakują ludzi. Policja i straż miejska bezradne
Następny artykułPiła: Skandaliczne warunki w szpitalu. Na ścianie zaczęły rosnąć grzyby
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również