UDOSTĘPNIJ

Posłanka Krystyna Pawłowicz znana jest z ostrego języka i dużej aktywności na Facebooku. Jej wpisy są szeroko komentowane w mediach, choć ta podkreśla, że publikuje swoje prywatne opinie, a nie Prawa i Sprawiedliwości.

Tym razem posłanka Pawłowicz zdradziła, jak PiS może odebrać koncesję telewizji TVN i tym samym wyeliminować ją z rynku. Nie od dziś wiadomo, że posłanka nie darzy sympatią wspomnianej stacji. Dyskusja o TVN wywiązała się w związku z debatą nad sytuacją mediów publicznych i zapowiadanymi czystkami w TVP.

– Radzę wam, zajmijcie się TVN – napisał jeden z komentatorów.

Krystyna Pawłowicz odniosła się do komentarza i zapewniła, że wszystko należy robić „po kolei”. Według posłanki, w celu odebrania koncesji TVN, trzeba powołać się na przepisy o „zakazie szczucia grup społecznych, zakazie wprowadzania w błąd, zakazu wprowadzania w obieg „zepsutego”, fałszywego produktu (czyli informacji), zakazie demoralizacji, podważania zasad ustrojowych państwa i wzywania do obalenia demokratycznie wybranych władz”.

Posłanka przekonuje, że w razie stwierdzenia naruszenia wyżej wymienionych przepisów „będzie można/trzeba odebrać TVN-owi koncesję„.

– Nie będzie drwin z Polski i Polaków, prawo będzie stosowane – dodała Pawłowicz.

pawłowicz tvn

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

12 KOMENTARZY

  1. Krysia nie idź tą drogą to ślepy zaułek !
    Proszę pamiętać ,że każdy polityk powinien mieć na wyposażeniu budzik który odmierza czas kadencji nic nie trwa wiecznie -proszę myśl sama a nie co myśli szef by mu się przypodobać. Wielu odeszło w zapomnienie – usprawniajcie ojczyznę ale z klasą. Czasy recenzji odeszły „to se ne wrati”

  2. WIDZE ZE TU SAME CZERWONO SZEMRANO -PEOWSKO-KODOWSKIE GRONO POPAPRAŃCÓW PANI KRYSTYNA MA RACJĘ TVN TO GÓWNO KTÓRE PRZEKRĘCA PRAWDZIWĄ INFORMACJĘ JEST ANTYRZĄDOWE ,ANTYPOLSKIE ,ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIE SŁOWEM NIEMIECKO -ZYDOWSKO STRONNICZE Z WROGIM PRZEKAZEM I BEZPRZERWY MANIPULOWANĄ I PRZEKRĘCANĄ NA STRONĘ LEWAKÓW INFORMACJĘ ,KTÓRA MA NA CELU ZŁĄ PROPAGANDĘ I PROWOKOWANIE NIEPRAWDZIWEGO PRZEKAZU .SŁOWEM TO STACJA KTÓRA JEST NIEUCZCIWA I SŁUŻY PEWNEJ GRUPIE LUDZI ,ZERO BEZSTRONNOŚCI I UCZCIWOSCI .FAŁSZYWY PRZEKAZ TO ICH WIZYTÓWKA

  3. Nie h sie ta tępa baba tak nie ,afruje bo odbierzemy jej mandat. To wredne babswko w szczuciu jest mistrzem i mamy dosyć jej zastraszanie. Nie będziesz krowo decydowała co Polacy maja oglądać. Żadna pisowska maciora nie bedzie mowila nam co mamy robi. Wypad pisowska bando komunistycznych moskiewskich zdrajców.

  4. @max ko UK sty żonę szemrane towarzystwo to estes ty PiSokomuch przygłupie razem z ta cała banda pisowski frajerów. Swoje brednie opowiada na spotkaniach debili do których należysz pisowkmuchu prawacki kmiocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ