UDOSTĘPNIJ

Posłanka Krystyna Pawłowicz znana jest z ostrego języka i dużej aktywności na Facebooku. Jej wpisy są szeroko komentowane w mediach, choć ta podkreśla, że publikuje swoje prywatne opinie, a nie Prawa i Sprawiedliwości.

Tym razem posłanka Pawłowicz zdradziła, jak PiS może odebrać koncesję telewizji TVN i tym samym wyeliminować ją z rynku. Nie od dziś wiadomo, że posłanka nie darzy sympatią wspomnianej stacji. Dyskusja o TVN wywiązała się w związku z debatą nad sytuacją mediów publicznych i zapowiadanymi czystkami w TVP.

– Radzę wam, zajmijcie się TVN – napisał jeden z komentatorów.

Krystyna Pawłowicz odniosła się do komentarza i zapewniła, że wszystko należy robić „po kolei”. Według posłanki, w celu odebrania koncesji TVN, trzeba powołać się na przepisy o „zakazie szczucia grup społecznych, zakazie wprowadzania w błąd, zakazu wprowadzania w obieg „zepsutego”, fałszywego produktu (czyli informacji), zakazie demoralizacji, podważania zasad ustrojowych państwa i wzywania do obalenia demokratycznie wybranych władz”.

Posłanka przekonuje, że w razie stwierdzenia naruszenia wyżej wymienionych przepisów „będzie można/trzeba odebrać TVN-owi koncesję„.

– Nie będzie drwin z Polski i Polaków, prawo będzie stosowane – dodała Pawłowicz.

pawłowicz tvn

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

17 KOMENTARZY

  1. Krysia nie idź tą drogą to ślepy zaułek !
    Proszę pamiętać ,że każdy polityk powinien mieć na wyposażeniu budzik który odmierza czas kadencji nic nie trwa wiecznie -proszę myśl sama a nie co myśli szef by mu się przypodobać. Wielu odeszło w zapomnienie – usprawniajcie ojczyznę ale z klasą. Czasy recenzji odeszły „to se ne wrati”

  2. WIDZE ZE TU SAME CZERWONO SZEMRANO -PEOWSKO-KODOWSKIE GRONO POPAPRAŃCÓW PANI KRYSTYNA MA RACJĘ TVN TO GÓWNO KTÓRE PRZEKRĘCA PRAWDZIWĄ INFORMACJĘ JEST ANTYRZĄDOWE ,ANTYPOLSKIE ,ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIE SŁOWEM NIEMIECKO -ZYDOWSKO STRONNICZE Z WROGIM PRZEKAZEM I BEZPRZERWY MANIPULOWANĄ I PRZEKRĘCANĄ NA STRONĘ LEWAKÓW INFORMACJĘ ,KTÓRA MA NA CELU ZŁĄ PROPAGANDĘ I PROWOKOWANIE NIEPRAWDZIWEGO PRZEKAZU .SŁOWEM TO STACJA KTÓRA JEST NIEUCZCIWA I SŁUŻY PEWNEJ GRUPIE LUDZI ,ZERO BEZSTRONNOŚCI I UCZCIWOSCI .FAŁSZYWY PRZEKAZ TO ICH WIZYTÓWKA

  3. Nie h sie ta tępa baba tak nie ,afruje bo odbierzemy jej mandat. To wredne babswko w szczuciu jest mistrzem i mamy dosyć jej zastraszanie. Nie będziesz krowo decydowała co Polacy maja oglądać. Żadna pisowska maciora nie bedzie mowila nam co mamy robi. Wypad pisowska bando komunistycznych moskiewskich zdrajców.

  4. @max ko UK sty żonę szemrane towarzystwo to estes ty PiSokomuch przygłupie razem z ta cała banda pisowski frajerów. Swoje brednie opowiada na spotkaniach debili do których należysz pisowkmuchu prawacki kmiocie.

  5. „Prawo będzie stosowane”… taaa… już to widzę. Chyba według zasady, że kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam !! Z teorią geocentryczną jako podstawową bo Kopernik też była kobietą !!

  6. Pani Pawłowicz, telewizji publicznej też w takim razie należy odebrać koncesję, bo telewizja publiczna zdecydowanie dopuszcza się manipulacji i wyszydza z tych, którym rządy pis-u się nie podobają.

  7. Co Ty gruba, oblesna macioro pisowska sobą reprezentujesz!!! Zrobiłaś sobie chlew z sejmu, Ty nienazarta świnio! !! Zamknij ryj i spirdala…!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ