UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube/Onet News

Konflikt między Krystyną Pawłowicz i Jerzym Owsiakiem narasta od kilku lat. Jak się jednak okazuje, posłanka chce go wreszcie zakończyć na własną korzyść, dlatego też zdecydowała się na bardzo radykalny krok w tej sprawie. Prawdopodobnie sprowokował ją do tego gniew powodowany ostatnimi komentarzami Owsiaka na temat jej postawy.

– Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać – powiedział jakiś czas temu wobec posłanki Owsiak.

Słowa te rozwścieczyły polityk oraz jej otoczenie, dlatego też zdecydowała się ona na radykalne kroki. Jak zapowiedzieli przedstawiciele Pawłowicz, wkrótce do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłyną oficjalne pozwy w tej sprawie.

– Miarka się przebrała. Dość już obrażania, drwin, szydzenia z mojej osoby. Pan Owsiak nawet z przeprosin zrobił kpiny. Nie pozwolę na to – powiedziała oficjalnie Pawłowicz.

Twórca WOŚP odmówił udzielenia oficjalnego komentarza na ten temat. Pojawić ma się on jednak, kiedy Owsiak oraz jego współpracownicy zapoznają się z treścią pozwu.

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również