UDOSTĘPNIJ

Krystyna Pawłowicz skomentowała zamieszanie wokół pozowania do grupowego zdjęcia przez Donalda Tuska i prezydenta Dudę. Antyrządowe media podkreślały, że nikt nie chciał stanąć obok prezydenta Dudy, zaś prorządowe, że to Donald Tusk wyłamał się ze schematu i narobił zamieszania. Z kolei posłanka Pawłowicz ma inną teorię.

– A śmieszny, zakompleksiony dygnitarz unijny Tusk kluczył po stopniach podestu, rozpychając innych, aby tylko nie stanąć do wspólnego zdjęcia obok swego prezydenta Andrzeja DudyA jak wypchnięty już na swoje miejsce stanął przy nim,to wyszła cała prawda i powód jego dziecinnych „manewrów” – – komentuje Pawłowicz.

– Okazało się bowiem,że król unijny D.Tusk jest NIŻSZY od polskiego prezydenta A.Dudy. O pół głowy. Chociaż stawał na paluszkach. Haratanie w gałę nie pomogło. Napompowanie ego unijnym powietrzem też nie – dodaje.

Z kolei część internautów uważa, że komentowana przez Pawłowicz scena jest rozdmuchana przez media i nie należy w niej się doszukiwać żadnej „afery”.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSocjologia złodziejstwa. Liczba pi
Następny artykułMamy „Listę 11 rozczarowań” Euro 2016. Jest na niej też Polak
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również