UDOSTĘPNIJ

Posłanka Krystyna Pawłowicz z PiS nie jest zadowolona z niektórych dziennikarzy TVP. Podpadł jej m.in Krzysztof Ziemiec po rozmowie z Ewą Kopacz oraz duet Kamila Osica-Marek Czyż za poranny przegląd prasy. Pawłowicz zaapelowała do Jacka Kurskiego. 

W styczniu dokonała się prawdziwa rewolucja w TVP. Odeszli dziennikarze przychylni poprzedniej władzy, a zatrudniono nowych, którzy sympatyzują z PiS. Szefem publicystyki w TVP Info został Michał Rachoń, były członek partii Jarosława Kaczyńskiego. Mimo to, posłanka Pawłowicz nadal ma zastrzeżenia. Chodzi o dziennikarzy, którzy pracowali w TVP przed zmianą władzy. Jeszcze niedawno Pawłowicz pisała tak:

– Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne. Wyborcy dowiedzą się wreszcie, co robi dla nich rząd, Sejm i Prezydent, których wybrali. Pani J.Dobrosz-Oracz, p.Kraśko, p.Lewicka, p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia – pisała.

Teraz posłanka PiS postanowiła po raz kolejny podnieść temat TVP. Wciąż ma sporo zastrzeżeń.

– Poseł EWA KOPACZ znów „ciekawym” gościem w tv publicznej? A CO takiego interesującego wygłosiła ostatnio w Sejmie, lub zrobiła, że aż wypytywano ją w najlepszym czasie antenowym przez kwadrans, by usłyszeć od niej jak zwykle banały, że „ziemia jest okrągła”, a PIS i Szydło oraz J. Kaczyński to „źli ludzie”. Do telewizji publicznej wraca niestety jej „nowy” styl. A poranne TVP Info z panią Kamilą”Lewicką-w-stylu” Osicą i prowadzącym panem Czyżem nieznośnie i prymitywnie nawijającym i małpującym J. Kuźniara, zwłaszcza przy „przeglądzie” prasy, bardzo szczegółowym gdy idzie o publikacje Wyborczej, – są NIE DO OGLĄDANIA. Pani K. Osica przerywa rozmówcy, insynuuje, kieruje rozmowę tak, aby uzyskać jakąkolwiek krytykę rządu lub ministrów PIS lub cień „kłótni” w obozie władzy. Jest tak zafiksowana przeciwko PIS, że nie potrafi tego opanować w swej „obiektywnej” rozmowie młócce. Panie Prezesie Jacku Kurski, KIEDY ten tvn i wyborcza w telewizji publicznej się skończą? – napisała.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: se.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNadchodzi nowy sezon „House of Cards”. Oficjalny trailer (video)
Następny artykułCzytelnicy wybrali Najlepszego Dziennikarza 2015
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również