UDOSTĘPNIJ

Czeka nas kolejny pozew wyborczy. Wcześniej Grzegorz Braun procesował się z Gazetą Wyborczą. Teraz Paweł Kukiz „staje w szranki” z czołowym dziennikarzem TVN24, Tomaszem Sianeckim.

Jako, iż sąd rozpatrzy sprawę w trybie wyborczym, już dziś poznamy wyrok. Paweł Kukiz chce, by redaktor Sianecki przeprosił na antenie TVN24 za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji w programie „Szkło kontaktowe” o wycofaniu się z wyborów muzyka.

Kukiz chce, by Sianecki przeprosił go na antenie TVN24, a na stronie internetowej „Szkła kontaktowego” umieszczono baner z ogłoszeniem:

„Przepraszam pana Pawła Kukiza, za to, że w kampanii wyborczej, przed wyborami na Prezydenta RP rozpowszechniałem w dniu 7 maja 2015 roku w programie „Szkło kontaktowe”.

Według pełnomocnika Kukiza, to co powiedział Sianecki miało na celu zdyskredytowanie Kukiza w opinii wyborców oraz może skutkować gorszym wynikiem w wyborach prezydenckich.

źródło: wybranowski.dorzeczy.pl

fot. TVN24

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNarodowy Dzień Zwycięstwa
Następny artykułJak poprawnie oddać nieważny głos w wyborach – tak by nie został sfałszowany
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również