UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube

Gdy jeszcze niedawno w internecie opublikowano film pokazujący grupę nastolatek znęcających się nad koleżanką ze szkoły, w mediach rozpoczęła się prawdziwa burza. Niewiele osób spodziewało się bowiem, że ten stopień agresji, szczególnie wśród młodych dziewczyn, jest tak poważnym, powszechnym problemem. Kontrowersje nie zdążyły jeszcze jednak ucichnąć, a już w sieci pojawiło się kolejne nagranie ukazujący bardzo podobne zachowanie.

Tym razem do szokujących internautów zdarzeń doszło w Lublinie. Na filmie widać grupę nastolatek, które kłócą się. Jedna z nich każe drugiej uklęknąć i przepraszać. Nastolatka w końcu decyduje się to zrobić, gdyż pozostałe wciąż grożą jej karami cielesnymi, takimi jak bicie „z pięści”.

Dziewczyna, która została poniżona przez pozostałe nastolatki, cierpi na astmę i niedosłuch. Media dowiedziały się, że od czasu tych wydarzeń nie pojawiła się w szkole. Rzadko bywa w niej także nastolatka odpowiedzialna za znęcanie nad koleżanką. Dyrektor placówki zaznaczył, że dziewczyna notorycznie wagaruje, jest zagrożona ze wszystkich przedmiotów, a on nie potrafi skontaktować się ani z nią, ani z jej rodzicami.

Film razem z pozostałym materiałem dowodowym trafił na policję. Nastolatka, która odpowiada za znęcanie się i poniżanie koleżanki, nie uniknie na pewno kary, gdyż na komisariat zgłosiły się już także inne jej ofiary.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również