UDOSTĘPNIJ

To zdecydowanie patologia miesiąca. Rafalala oraz Iza Kisio, celebrytka wpychająca się niezaproszona na wszelkiego rodzaju imprezy, narobiły wstydu na jednym z parkingów w warszawskim centrum handlowym. Wyzywały się pokłóciwszy się o Donalda Trumpa, a potem Rafalala oblała Kisio kawą. 

Klienci jednego z parkingów w Warszawie byli świadkami kompromitującej kłótni pomiędzy Rafalalą a Izą Kisio. Ta pierwsza już wcześniej wdawała się w głośne spory wśród których należy wymienić bójkę z właścicielem mieszkania oraz oblanie wodą narodowca Artura Zawiszy, który oskarżał ją o prostytucję i reklamowanie swoich usług seksualnych za pośrednictwem portali erotycznych.

Z kolei Iza Kisio jest znana z wpychania się na celebryckie imprezy nie mając na nie zaproszenia. Znana jest głównie z tego, że jest matką serialowej aktorki, Aleksandry Kisio.

Rafalala i Kisio narobiły wstydu po tym jak pokłóciły się o Donalda Trumpa, choć już wcześniej spierały się o pieniądze. Najwyraźniej prezydent USA przelał czarę goryczy i doprowadził do eskalacji żenującego konfliktu. Świadkowie awantury nagrywali całe zajście.

Ty wierzysz w Trumpa kurwa?! I jeszcze oblewasz mnie gównem w necie – krzyczała Rafalala po czym oblała Izę Kisio kawą.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również