UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Doda

Partner Dody, który odpowiedzialny był za wyprodukowanie ostatnich części filmu „Pitbull” Patryka Vegi, został zatrzymany przez stołeczną policję. Dla dobra śledztwa funkcjonariusze nie ujawnili wciąż, dlaczego zainteresowali się mężczyzną. Sprawy nie chce komentować także gwiazda, będąca jego partnerką.

Mokotowska policja na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie aresztowała dziś Emila S., który od razu został przewieziony do aresztu i przesłuchany. Decyzja dotycząca potencjalnych zarzutów wobec mężczyzny ma zostać podjęta w najbliższym czasie.

Funkcjonariusze przeszukali dziś także mieszkanie popularnego producenta. Według mediów jego zatrzymanie może mieć związek z doniesieniami, które zdobyły jakiś czas temu ogromną popularność na polskich portalach plotkarskich.

Według niektórych źródeł Emil S. i Doda wymusili bowiem na byłym partnerze gwiazdy, Emilu Haidarze, zapłatę ponad miliona złotych. Aby tego dokonać, mieli nawet… wynająć gangsterów. Gwiazda stanowczo zaprzecza jednak tym kontrowersyjnym doniesieniom mediów.

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również