UDOSTĘPNIJ
fot. facebook

W ubiegły weekend w Krakowie doszło do dotkliwego pobicia dwóch mężczyzn. Motywem, którym kierowali się napastnicy była orientacja seksualna ich ofiar. 

Daniel Galos, jeden z pobitych homoseksualistów opublikował na jednym z portali społecznościowych zdjęcia dokumentujące skutki pobicia.

Galos, wraz ze swoim partnerem, zostali pobici w ubiegłą sobotę. Jak relacjonuje jeden z nich, napastnicy dorwali ich przed sklepem monopolowym, tuż po tym gdy partner Galosa zwrócił się do niego z pytaniem „Misiek, masz może drobne?”.

Przed sklepem stało dwóch gości, ale nie zwróciliśmy na nich uwagi. Hubert wszedł, a ja paliłem papierosa przed sklepem. Okazało się, że pan sprzedawca nie miał, jak wydać kasy, więc Hubert wyszedł ze sklepu i zapytał mnie: „Misiek, masz może drobne?”. To wzbudziło zainteresowanie wspomnianej dwójki – relacjonuje Galos.

Później wydarzenia potoczyły się szybko. Napastnicy zaczęli zachowywać się agresywnie w stosunku do dwóch homoseksualnych mężczyzn i wypytywali ich o to „czy są pedałami” i „czy lubią rżnąć się w dupsko”.

Mężczyźni orientując się, że sytuacja rozwija się w niebezpiecznym kierunku postanowili oddalić się od agresywnych napastników. Gdy przeszli na drugą stronę ulicy, jeden z napastników podbiegł do nich i zaatakował. Mężczyźni początkowo poradzili sobie z jednym napastnikiem jednak po krótkiej chwili dołączyli do niego inni, którzy tym razem dotkliwie pobili obydwu homoseksualistów.

Galos opublikował w sieci także nagranie, na którym z krwawiącym nosem siedzi na komisariacie. Napastnicy zdążyli uciec przed przyjazdem policji.

Pełną relację Daniela Galosa można przeczytać tutaj.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGPS wskazał parze kierunek do dzielnicy gangów. Kobieta zginęła
Następny artykułHołdys obraża wyborców PiS. Ziemkiewicz: Żałosny glut
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również