UDOSTĘPNIJ

Szokujący apel, który niemieccy politycy wystosowali do swych obywateli, wstrząsnął światową opinią publiczną. Zalecili oni, aby każda osoba zgromadziła w swoim domu zapasy żywności oraz wody pitnej na okres dziesięciu dni. Europa nie rozumie jednak, skąd wziął się zaskakujący pomysł jednego z najważniejszych na kontynencie rządów.

Jak donosi „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, zaskakujący apel, który niemieccy politycy zalecili wszystkim Niemcom rozpoczęcie nietypowych przygotowań. Specjaliści dzisiaj zaznaczają, że takiej sytuacji nie było w kraju od okresu tzw. zimnej wojny i pogłębia ona narastającą panikę w kraju.

Początek zadziwiających zmian

Jak dowiedzieli się miejscowi dziennikarze, apel ma mieć związek z najnowszym projektem przepisów dotyczących koncepcji obrony cywilnej. Mają one dotyczyć m.in. zamykania niektórych dróg oraz części konkretnych miast, gdyby nastąpiła poważna potrzeba przetransportowania wojska z jego sprzętem.

Europa nie rozumie do dziś, dlaczego Niemcy zdecydowali się na wydanie nietypowych zaleceń. Pojawiły się również nieoficjalne głosy, że chodzi o coś bardzo poważnego, co może zszokować cały świat. Tym bardziej jest to możliwe, że zaledwie kilka dni temu do mediów przedostała się informacja o tym, że Niemcy mają w zamiarze opuścić NATO o czym pisaliśmy TUTAJ.

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła


10 przepowiedni, które okazały się prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również