UDOSTĘPNIJ

Sukienka, która podzieliła internet prostym pytaniem o to, w jakim jest kolorze, doczekała się godnego następcy. Będzie kolejny hit sieci?

Jeszcze nie tak dawno temu internauci zażarle kłócili się o to, jaki kolor ma słynna już sukienka. Tym razem próbują rozwikłać zagadkę koloru butów lubianej sportowej marki. Zdjęcie na jednej z grup na Facebooku udostępniła Nicole Coulthard, zaintrygowana tym, dlaczego zdania jej znajomych w tej kwestii były mocno podzielone.

Podczas gdy niektórzy oceniali kolor sneakersów jako różowo-biały, inni widzieli wyraźnie dostrzegli na zdjęciu odcienie szarości i niebieskiego. Kilka osób twierdziło nawet, że prawidłową odpowiedzią będzie miętowy. Prawdy usiłowali dojść nawet za pomocą specjalnych programów graficznych.

Wielu uległo autosugestii i zmieniło swoje początkowe zdanie po dokładnych oględzinach zdjęcia i przeczytaniu różnych komentarzy. To tylko potwierdza teorię badaczy na temat złudzeń optycznych, którzy już wcześniej stwierdzili, że podobne sytuacje wynikają z interpretacji koloru przez mózg. Rozbieżności w ocenie koloru mogą być również skutkiem tego, czy światło na zdjęciu odbieramy jako naturalne, lub sztuczne.

Ta kobieta miała obawy przed sesją z narzeczonym, ale efekt PODBIŁ SERCA internautów!

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKaczyński czy Putin? Michnik zdradził, kogo boi się bardziej
Następny artykułOperatorzy sieci komórkowych dopięli swego! Klienci będą wściekli
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również