UDOSTĘPNIJ

Przez dłuższy czas o Pameli Anderson media milczały. Aktorka starała się prowadzić cichy żywot gwiazdy sprzed lat. Długo jednak nie wytrzymała. Znów wystąpiła w płomiennej sesji. Patrząc na te zdjęcia aż trudno uwierzyć, że ma 50 lat.

Pamela Anderson największą karierę zrobiła grając rolę w serialu „Słoneczny Patrol”. Serial nadawany był głównie w latach 90. i właśnie wtedy aktorka święciła dni swojej największej popularności.

Mimo upływu lat Anderson wciąż potrafi urzec swoim ciałem. Gwiazda ma już 50 lat, jednak niedawno znów wzięła udział w płomiennej nagiej sesji.

Anderson znów nago

– Uwielbiam seksowne zdjęcia – wyjaśnia celebrytka. – Uwielbiam i doceniam seksowność u innych ludzi. Z jednej strony jestem bardzo romantyczna, ale z drugiej uważam, że człowiek powinien żyć w zgodzie ze swoimi pierwotnymi instynktami.

Na zdjęciach wykonanych przez Davida La Chapelle’a dla „King Kong Magazine” można zobaczyć Pamelę Anderson w seksownym duecie z ukraińskim tancerzem Siergiejem Połuninem. Na jednym z nich aktorka przytula się do niego, on zaś liże ją po szyi. Na artystycznych, czarno-białych zdjęciach Anderson prezentuje się wyjątkowo seksownie.

fot. instagram.com/kingkongmagazine

Źródło: teleshow.wp.pl

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również