UDOSTĘPNIJ
źródło: facebook.com/jerzyowsiak

Prawo i Sprawiedliwość jest w coraz gorszym położeniu. Przeciwko partii powstaje coraz szersza koalicja. Kiedy ta uderzy, PiS z pewnością zatrzęsie się w posadach, o ile z partią nie stanie się coś o wiele groźniejszego. Do gry właśnie dołączył Jurek Owsiak.

Szefujący WOŚP aktywista gorąco poparł protest lekarzy rezydentów. Jak podkreślił Owsiak, wbrew temu, co mówią politycy PiS i zwolennicy tej partii, protestujący nie mają wygórowanych żądań. Ich postulaty są jak najbardziej wykonalne, a co więcej – służyć mają także każdemu Polakowi.

Owsiak zaapelował do samych protestujących medyków i poradził im, by „zebrali wszystkie doświadczenia z protestów, które miały miejsce, a nie przyniosły efektu”. Poprosił lekarzy, by ci strajkowali do skutku. Zapowiedział też, że „trzyma kciuki, by rezydenci wytrzymali do samego końca”.

– Weźcie wszystkie doświadczenia z tych wszystkich protestów, które nigdy nie osiągnęły swojego celu. Wcześniej były panie pielęgniarki. To wszystko gdzieś się kończyło, rozmywało i nie załatwiało żadnej sprawy. Trzymamy kciuki, żeby rezydenci wytrzymali do samego końca – podsumował Owsiak.

Wszystko wskazuje na to, że protest rezydentów może okazać się małym kamykiem, który wywoła całą lawinę. Protest, który w poniedziałek objął cały kraj, zebrał już sobie wielu sympatyków i sojuszników. Oprócz Owsiaka poparcie spływa ze środowisk studenckich, opozycji sejmowej, a także aktorów. Partia rządząca musi szybko zareagować, jeśli chce wyjść obronną ręką z tej sytuacji.

źródło: wp.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również