UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/portal moja ostroleka

32-letni złodziej ukradł z jednego z parkingów w powiecie ostrołęckim samochód dostawczy. Jego właściciel ruszył w desperacki pościg, podczas którego m.in. jechał kilka kilometrów uczepiony burty załadunkowej pojazdu. 

Z relacji portalu moja-ostroleka.pl, wynika, że wydarzenia na opublikowanym w sieci materiale miały miejsce 1 lipca br. w miejscowości Kadzidło. 32-letni złodziej ukradł z jednego z tamtejszych parkingów Volksvagena Transportera.

W ucieczce próbował przeszkodzić złodziejowi właściciel pojazdu, który uczepił się burty załadunkowej samochodu. Jak donosi ostrołęcki portal, mężczyzna jechał tak przez kilka kilometrów co w żaden sposób nie zniechęciło złodzieja, który przyspieszał nawet do 80km/h, by zrzucić go na jezdnię.

Złodziejowi udało się to dopiero w sąsiedniej miejscowości, jednak pościg kontynuowali świadkowie zdarzenia i wezwana policja.

W końcu udało się go złapać po tym jak porzucił samochód i próbował uciec policji udając się do lasu. Po zatrzymaniu złodzieja okazało się również, że był pod mocnym wpływem alkoholu i miał odebrane prawo jazdy do 2025 roku.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: moja-ostroleka.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPotężna wpadka radiowej Jedynki. Wsadzili prezydenta Dudę do więzienia
Następny artykułNowe fakty ws. sylwestrowych gwałtów rozpętały medialną burzę w Niemczech
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również