UDOSTĘPNIJ

Organizacje kibiców Legii Warszawa i Lecha Poznań zabrały głos w związku z wygwizdaniem prezydenta Dudy na finale Pucharu Polski w Warszawie. Twierdzą, że na ich trybunach nie gwizdano, a gwizdy pochodziły od , jak to określili, „zwiedzaczy stadionu” ze stref neutralnych. 

– Na Pucharze Polski kibice zgodnie wygwizdali prezydenta Dudę. A jednak coś łączy Lecha i Legię – napisał Tomasz Lis rozpoczynając dyskusję o gwizdach. Chwilę później inni dziennikarze przekazali informacje o gwizdach.

Początkowo trwał spór czy w ogóle gwizdano. W końcu pojawił się film, na którym słychać gwizdy dochodzące ze stadionu i skierowane w stronę prezydenta Dudy. Rozpoczęła się dyskusja o tym kto gwizdał.

Głos w sprawie zabrał Radosław Majchrzak, prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań. Twierdzi, że gwizdy pochodziły z tzw. strefy neutralnej.

– Tam siedziało trochę osób, które przyszły po to, żeby za 15 złotych obejrzeć Stadion Narodowy, a przy okazji mecz. To tam pojawiły się kilkunastosekundowe gwizdy, które nie mają nic wspólnego ze stanowiskiem grup kibicowskich – mówił.

Stanowisko przedstawił też „Pawełek” z Old Fashion Man Club, organizacji kibiców Legii Warszawa.

– Jest niemożliwe, żeby kibice w tydzień po pogrzebie Łupaszki gwizdali na prezydenta Dudę, którego podejście do polityki historycznej jest tożsame z naszym. To jest mój prezydent i w ogóle spoko facet. 

Film z wygwizdania prezydenta Dudy na finale Pucharu Polski (video)

Prezydent Duda wygwizdany przez kibiców na finale Pucharu Polski

Prezydent wesoło komentuje wygwizdanie go na Narodowym: „Luuuz!”

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLider Nocnych Wilków: Białoruś to Rosja
Następny artykułZamachowiec z Belgii skazany na 5 lat więzienia
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również