UDOSTĘPNIJ

Jak powszechnie wiadomo, rządzący szybko zapominają o bardzo chętnie wygłaszanych w czasie kampanii wyborczej zapowiedziach. Jedną z nich, która padła z ust Beaty Szydło, przypominają dziś politycy oraz zwolennicy opozycji, wytykając premier hipokryzję.

Za nami kolejna miesięcznica smoleńska, która wiązała się także z powstaniem zgromadzenia osób przeciwnych Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz sposobowi, w jaki rzekomo pielęgnuje on pamięć o ofiarach katastrofy z 2010 roku. Po raz kolejny w Warszawie na tę okazję zgromadzono tysiące policjantów, którym zdarzało się używać siły wobec protestujących.

W 2015 roku Beata Szydło bardzo stanowczo zapowiadała jednak, że podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości do tego typu sytuacji nigdy nie dojdzie. Jako że słowa te zostały uwiecznione na nagraniu, dziś odświeża je na Twitterze opozycja, otwarcie wytykając premier hipokryzję.

Polityk w żaden sposób nie odpowiedziała na oskarżenia i raczej nie poruszy tego kontrowersyjnego tematu. Staje się on jednak coraz bardziej popularny na portalach społecznościowych, więc prawdopodobnie nie ucichnie zbyt szybko.

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również