UDOSTĘPNIJ

Obecna opozycja bardzo mocno zwalcza Prawo i Sprawiedliwość. Są jednak takie tematy, w których obie strony zgadzają się, choć… z zupełnie innych przyczyn. 

Tym razem chodzi o zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy na zjeździe Adwokatury Polskiej. Podczas zjazdu, Duda przemawiał, jednak dużo większym zainteresowaniem cieszył się profesor i prezes Trybunału Konstytucyjnego, Andrzej Rzepliński.

W przeciwieństwie do prezydenta, Rzepliński został powitany głośnym aplauzem. To właśnie moment, w którym niemal cała sala pełna polskich adwokatów wstała, aby oklaskać prezesa TK uwiecznił fotograf. Przy czym „niemal” jest tutaj kluczowe. Duda i jego otoczenie nie wstali, dając tym samym do zrozumienia, jaki jest ich stosunek do profesora Rzeplińskiego.

Jedni uważają gest prezydenta za grubiaństwo, brak szacunku i kultury, a inni wręcz przeciwnie – chwalą Dudę za niezłomność oraz konsekwencję. Wszyscy zgadzają się co do jednego – to zdjęcie przejdzie do historii jako symbol walki PiS z Trybunałem Konstytucyjnym.

15267803_1282900738442262_2366009261291121228_n

zrzut-ekranu-2016-11-28-o-01-23-21

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTysiące Polek dostanie wezwanie na komisję wojskową. Czy jesteś wśród nich?
Następny artykułSondaż: Polacy przeciwni reformie edukacji PiS
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również