UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

O tym, że ze wściekłą kobietą lepiej nie zadzierać, przekonał się już niejeden mężczyzna. W swoim szale płeć piękna staje się płcią niszczycielską. Kobiety są wtedy zdolne do niecodziennych rzeczy. Udowodniła to pewna Amerykanka z Palm Springs w Kalifornii.

Nic nie zapowiadało, że wizyta w salonie jednego z największych operatorów sieci komórkowej na świecie zakończy się w ten sposób. Wściekła na swojego operatora kobieta postanowiła dać upust swojej złości chyba w najbardziej niszczycielski sposób, jaki był w jej zasięgu.

Nie wiadomo czym kobieta tak się zdenerwowała w sklepie, ale chyba faktycznie miała powód. W końcu nie codziennie ktoś wjeżdża do salonu sprzedaży T-Mobile. Na nagraniu widać jak samochód Amerykanki taranuje szybę lokalu, a potem jak gdyby nigdy nic wjeżdża do środka.

Kobieta swoją wściekłością musiała siać nie tylko zniszczenie, ale także strach wśród postronnych. Film z incydentu ukazuje bowiem, jak mężczyźni znajdujący się w pobliżu sklepu uciekają w popłochu. Nawet kamerzysta się oddalił, kiedy kobieta wysiadła z auta i kawałkiem rozbitego okna zaczęła niszczyć znajdujący się wokół niej sprzęt elektroniczny.

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również